اخبار فروشگاه

فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک استایل

استایل علامت تجاری شرکت بازرگانی سرام ایران به عنوان اولین و تنها فروشگاه اینترنتی تخصصی کاشی و سرامیک ایران فعالیت خود را در دیماه ۱۳۹۴ با استفاده از مجرب ترین کارشناسان حوزه کاشی و سرامیک آغاز کرد.

فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک یکی از نیازهای امروز جامعه ایران است که ما با ایجاد فروشگاه کاشی و سرامیک استایل بر آن بودیم تا بتوانیم این صنعت مهم و کارآمد را با بازار هدف و مشتریان آن نزدیکتر و آشناتر نماییم. تجربه بالای کارشناسان ما در صنعت کاشی و سرامیک و همچنین بهره مندی از تیم حرفه ای در حوزه فناوری اطلاعات مهمترین دلایل ورود فروشگاه تخصصی کاشی و سرامیک استایل در دنیای تجارت الکترونیک است.

فروشگاه های اینترنتی به دلیل صرفه های زمانی و هزینه ای که برای مشتریان به ارمغان می آورند در  این سالها رشد چشم گیری را تجربه نموده اند و ما نیز با ایجاد فروشگاه تخصصی کاشی و سرامیک استایل سعی کردیم علاوه بر مزایای مذکور قدرت انتخاب مشتریان را با ارائه گستره وسیعی از محصولات که حتما فرآیند تصمیم گیری را برای مشتریان گرامی راحت تر و لذت بخش تر خواهد نمود، تقویت نماییم.

هدف و چشم انداز ما در به انجام رساندن این امور تنها حمایت از تولید ملی و جهانی سازی و شناساندن صنعت کاشی و سرامیک ایران به دنیا از طریق ارتباطات دهکده جهانی و اینترنت است؛ به امید اینکه بتوانیم با همراهی مردم میهن عزیزمان ایران، به این هدف بزرگ دست یابیم.