تعامل برد- برد با استایل

استایل شرایط خوبی را برای ارائه‌ی محصولات تأمین کنندگان کمتر شناخته شده فراهم می‌کند و این فرصت را به آنها می‌دهد که یک فضای مناسب برای فروش بر روی وب داشته باشند. چنانچه به عنوان تأمین کننده قصد همکاری با استایل را دارید می توانید با استایل در ارتباط باشید.
.

قاعدتاً هرچه کالای تأمین کننده قیمت و کیفیت بهتری داشته باشد، در کنار خدمات استایل و حضور مشتریان میلیونی آن، فروش بیشتری نیز خواهد داشت. طبیعی است که تأمین‌کنندگان در عین قیمت بهتر نسبت به بازار، حاشیه‌ سود بهتری دریافت می‌کنند و هر دو طرف یعنی تأمین‌کننده و مصرف‌کننده، برنده‌ این معامله خواهند بود.
.

هدف استایل این است که تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان بزرگ صنعت کاشی و سرامیک با اطمینان خاطر بدون واسطه‌ با خانواده بزرگ استایل همراه شوند و کالاهای با کیفیت خود را در فرآیند آسان‌تر و قیمت مناسب‌تری به دست مصرف‌کنندگان برسانند.

قطعاً فروشگاه استایل مسئول پذیرش سفارشات و متعهد به ارائه خدمات به بهترین شکل ممکن به مشتریان است؛ اما تأمین محصولات در اختیار ما نیست.
.

ویژگی‌های مثبت خرید از استایل
  • سفارشات بالای ۷۰۰ هزار تومان برای خریداران در شهر تهران به رایگان ارسال می شود.
  • شما می‌توانید به گستره متنوعی از محصولات در استایل دسترسی داشته باشید؛ این موضوع شما را از صرف وقت بسیار در خارج از خانه برای مراجعات متعدد به فروشگاه ها و مشکلات و محدودیت های فراوان برای یافتن محصول مورد نظرتان بی‌نیاز می‌کند؛ ضمن اینکه از این روش عملیات خرید گاه سریع‌تر صورت می گیرد.
  • چون استایل با تأمین کنندگان اصلی در ارتباط است، گستره وسیعی از محصولات را در اختیار دارد که فروشگاه‌های دیگر از آن بهره‌مند نیستند.
  • در استایل با استفاده از نرم­ افزار شبیه ­ساز می­ توانید چیدمان سه بعدی محصول دلخواه­ تان را ملاحظه نمائید.
  • استایل سلامت همه محصولات را تضمین و خاطر شما را از بابت کیفیت خرید، آسوده می‌کند.
  • وجود ضمانت بازگشت کالا در صورتی که شرایط ذکرشده در قانون بازگشت را داشته باشد؛ ویژگی منحصر به فردی است که در خریدهای حضوری این امکان وجود ندارد.
icons8-heavy-goods-vehicle

 سرویس حمل رایگان سفارشات و امکان بازگشت محصول تا ۷ روز پس از دریافت سفارش بدون هیچ دلیلی، سعی دارد تجربه خرید اینترنتی را لذت بخش تر از گذشته برای شما فراهم آورد.

icons8-support

مأموریت ما انجام وظیفه فراتر از انتظار مشتریان است. ما به یک اصل متعهدیم: «کیفیت در همه فرآیندها ارجحیت دارد» و تیم استایل هیچ گاه از تلاش برای بهترین بودن باز نمی ایستد.

icons8-green-check-mark

تیم استایل با ارائه برخی خدمات ویژه جهت سهولت در خرید از قبیل جستجو در گستره وسیع محصولات، چیدمان ۳ بعدی محصولات

icons8-heavy-goods-vehicle

مزایای خرید اینترنتی تنها محدود به صرفه­ جویی­ های مالی و زمانی آن نمی­شود. خریداران به دلیل تنوع بالای محصولات موجود در بازار، محدودیت دسترسی به مراکز فروش و از همه مهمتر کم اطلاعی از مشخصات فنی کاشی و سرامیک، با دشواری در تصمیم روبرو هستند. از این رو تیم استایل متشکل از تعدادی از متخصصین حرفه­ای در صنعت کاشی و سرامیک، اولین فروشگاه جامع اینترنتی کاشی و سرامیک را با هدف برطرف نمودن موانع ذکر شده و سهولت در خرید راه اندازی نموده است