تلفن : ۰۲۱۶۶۹۸۸۲۸۷
ایمیل : sale@stile.ir

در صفحه محصول پس از انتخاب درجه مورد نظر، متراژ درخواستی خود را درج نمایید تا تعداد کارتن معادل آن متراژ محاسبه شود (به دلیل اینکه محصولات فقط به صورت کارتنی قابل فروش هستند) و سپس به سبد خرید اضافه نمایید. مراحل بعدی خرید مانند سایر خرید های اینترنتی شامل درج آدرس جهت ارسال سفارش است. در صورت وجود هرگونه ابهام در فرآیند ثبت سفارش لطفا با ما تماس بگیرید.

کلیه سفارشات در اولین روز کاری پس از ثبت سفارش پس از هماهنگی ارسال خواهد شد. البته مشتریان گرامی نیز می توانند تاریخ و ساعت دریافت سفارش خود را تعیین نمایند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید ساد  • ارسال رایگان برای سفارشات بالای ۷۰۰ هزار تومان در تهران
  • ۷۰ هزار تومان برای سفارشات کمتر از ۷۰۰ هزار تومان در تهران

برگه تحویل کالا در واقع سندی است که مأمور ارسال سفارشات استایل آن را به هنگام تحویل محصولات به شما، در اختیارتان خواهد گذاشت. این برگه فهرستی از انتظارات استایل از شما به هنگام دریافت و پذیرش کالاست. استایل فرض می‌کند که شما به عنوان مشتری با امضای این برگه، از شرایط و ضوابط پذیرش کالا و بازگرداندن آن مطلع هستید. بر این اساس از شما انتظار می‌رود که پیش از پذیرش سفارش خود، کالای ارسالی را به طور کامل و درست بررسی کنید و از تطابق اطلاعات روی بسته بندی با کالایی که در سایت ثبت کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید. با این حال اگر در زمان استفاده از محصول به مشکلی برخوردید، لطفا برای حل آن با تیم خدمات مشتریان استایل تماس بگیرید.

بله. با توجه به ضمانت بازگشت خرید از استایل مشتریان گرامی می توانند با توجه به شرایط و قوانین مذکور اقدام به کنسل کردن و یا تعویض سفارش خود نمایند.

اولین هدف استایل رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا ۷ روز از زمان تحویل امکان پذیر است. برای بازگشت کالا ابتدا با تیم خدمات مشتریان استایل تماس بگیرید. تیم ما ابتدا شرایط برگشت کالای مد نظرشما را کامل توضیح خواهند داد،اطلاعات شما را ثبت کرده و فرآیند برگشت کالا آغازمیشود.

در حال حاضر دو روش پرداخت وجود دارد: نقدی به صورت پرداخت اینترنتی یا انتقال کارت به کارت و چکی. جهت پرداخت به وسیله چک لطفا با واحد فروش استایل هماهنگی های لازم را انجام دهید