شرایط فروش ویژه مهندسان و انبوه سازان

فروشگاه اینترنتی کاشی و سرامیک استایل شرایط فروش ویژه ای را جهت مهندسان ساخت و ساز، پیمانکاران و انبوه سازان گرامی فراهم نموده است. جهت بهره مندی از تخفیفات ویژه و یا استعلام قیمت لطفا اطلاعات درخواستی را وارد فرمایید. جهت هماهنگی های بیشتر در اسرع وقت با شما تماس گرفته خواهد شد.

icons8-heavy-goods-vehicle

 سرویس حمل رایگان سفارشات و امکان بازگشت محصول تا ۷ روز پس از دریافت سفارش بدون هیچ دلیلی، سعی دارد تجربه خرید اینترنتی را لذت بخش تر از گذشته برای شما فراهم آورد.

icons8-support

مأموریت ما انجام وظیفه فراتر از انتظار مشتریان است. ما به یک اصل متعهدیم: «کیفیت در همه فرآیندها ارجحیت دارد» و تیم استایل هیچ گاه از تلاش برای بهترین بودن باز نمی ایستد.

icons8-green-check-mark

تیم استایل با ارائه برخی خدمات ویژه جهت سهولت در خرید از قبیل جستجو در گستره وسیع محصولات، چیدمان ۳ بعدی محصولات

icons8-heavy-goods-vehicle

مزایای خرید اینترنتی تنها محدود به صرفه­ جویی­ های مالی و زمانی آن نمی­شود. خریداران به دلیل تنوع بالای محصولات موجود در بازار، محدودیت دسترسی به مراکز فروش و از همه مهمتر کم اطلاعی از مشخصات فنی کاشی و سرامیک، با دشواری در تصمیم روبرو هستند. از این رو تیم استایل متشکل از تعدادی از متخصصین حرفه­ای در صنعت کاشی و سرامیک، اولین فروشگاه جامع اینترنتی کاشی و سرامیک را با هدف برطرف نمودن موانع ذکر شده و سهولت در خرید راه اندازی نموده است